AY Fly Training


Vítejte na stránkách prvního registrovaného centra vzdušné jógy v Ústí nad Labem

Přinášíme revoluční typ cvičení. Program AY Fly Training je založen na posilování, protahování a relaxaci v závěsné síti, jejíž hmotnost je 500 kg. Při vedení lekcí profesionálně vyškolenými instruktory je tedy riziko zranění stejné jako u cvičení na zemi. Závěsná jóga umožňuje celou řadu cviků, od relaxačních po skutečně náročné akrobatické cviky.

Naše studio nabízí otevřené a nově i uzavřené kurzy tohoto cvičení.

OTEVŘENÉ LEKCE
Otevřené lekce je možné navštěvovat nepravidelně a jsou rozděleny do kategorií pro začátečníky, pokročilé. Rozvrh lekcí naleznete v našem rezervačním sytému pod záložkou OSTATNÍ _ podzáložka JÓGA. Veškeré podrobnosti postupu naleznete v rezervačním systému, v případě nejasností nás kontaktujte.

KURZY
Proč chodit do kurzu místo otevřených lekci? Naučíte se cvičit opravdu správně. Základní cviky se pořádně a trpělivě vysvětlují, protože je na to prostor i čas. Pokud jste začátečník, můžete se na otevřených lekcích ztrácet, cítit se nepříjemně. Naopak pokud jste pokročilý, začnou vás po několika lekcích opravdu nudit opakující se výklady (v kurzu pro pokročilé, budou opravdu jen pokročilý). Na kurzech se stihne daleko víc cvičení. Osobní přístup (instruktor vás bude znát) atd. Pokud chcete navštěvovat uzavřený kurz (10 lekcí), je třeba se do něj přihlásit prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který je k dispozici na recepci našeho studia. Seznam kurzů, které jsou momentálně vypsány je uveden na úvodní straně v \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"novinkách\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". 

CO S SEBOU NA PRVNÍ LEKCI?
Doporučujeme dlouhé kalhoty a tričko s dlouhým rukávem. Obojí by mělo být přilnavé, tak aby neobtěžoval volný oděv. Cvičí se bez bot. Nezapomeňte na ručník, protože lekce mohou být náročné a o pot není nouze :-) Samozřejmostí je dostatek pití k zachování pitného režimu. Na lekci nejsou povoleny žádné prstýnky, řetízky, hodiny a další doplňky, které mohou způsobit poškození sítí - vč. oblečení se zipem. 
 
PRO KOHO NENÍ LEKCE VHODNÁ?
Lekce závěsné jógy není vhodná pro osoby s vážným poškozením páteře. Osoby trpící vysokým nebo nízkým krevním tlakem nebo pro ty, kteří trpí zvýšeným nitroočním tlakem. Dále pro těhotné ženy. Osoby s protézou kyčelního nebo ramenního kloubu, pro osoby s kýlou. Pro období menstruace je třeba lekci vyzkoušet, obrácené pozici nemusí být příjemné, nicméně ničemu nevadí. S každým dalším omezením se svěřte před začátkem lekce instruktorovi, který lekce vede.

JAKÁ JE CENA LEKCE?
Cena jedné otevřené lekce pro dospělé (55 min.) viz. ceník. 
Nabízíme také individuální lekce pro uzavřené skupiny (pro více informací nás kontaktujte). 


... VÍTEJTE VE STAVU BEZTÍŽE ...