INSTRUKTOŘI

Nováková Tietzová Simona

Jmenuju se Simča a ke komerčnímu cvičení mě přivedla moje úžasná sestra, která je mým partnerem a krkem který otáčí hlavou Amazonek :-)

Snažily jsme se vybudovat skvělý kolektiv jak cvičitelů, tak klientů a myslím, že se to podařilo a mám radost, že je za námi vidět práce a láska k pohybu. Každá nová zkušenost je přínosem a tak neusínám na vavřínech.

Absolvovala jsem úspěšně vzdělávací program INSTRUKTOR POLE DANCE A POLE FITNESS, TRENÉR TANEČNÍCH DISCIPLÍN II.TŘÍDY s akreditací MŠMT, naše centrum je akreditováno ČSPDF.
Dále jsem profesionálně vyškolenou lektorkou Pilates (level I a II úroveň MAT I--III a Ron Fletcher Towelwork, akreditaci MŠMT jsem získala při Taneční konzervatoři u Mgr. Renaty Sabongui. Absolvovala jsem KURZ VÝŽIVOVÝCH PORADCŮ akreditovaný Aliancí výživových poradců ČR, mezi mé další osvědčení patří všechny vzdělávací programy Port de Bras u zakladatele Julia Papi, jsem držitelka certifikátů Flowin, Flowin Pilates, Jumping (všechny certifikáty - Basic, Body, Party), SPINNING, K2 HIKING, BOSU, TRX, AY FLY training, Instruktor snowboardingu... aj. 
Déle jsem dokončila Joga Academy Václava Krejčíka, rovněž s akreditací MŠMT. Zúčastnila jsem se vzdělávacího programu při FTVS v oblasti Anatomie a Psychologie z čehož jsem úspěšně složila zkoušky, mám nezbytný kurz zdravovědy opět zakončený zkouškou.
Svěřujte se do rukou profesionálů, jen tak bude váš trénink k něčemu a vy sami budete mít radost z vašich pokroků.
Těším se na všechny budoucí žáky.