INSTRUKTOŘI

Stiborová Lenka

Jmenuji se Léňa. Sportu se věnuji od malička a vedli mne k němu především moji rodiče, kteří jsou také velkými sportovci. Nedokáži si představit, že bych neměla pravidelný pohyb, který mne nabíjí energií, a cítím se po něm velice dobře. Od 5 let jsem se věnovala tenisu, u kterého jsem příliš dlouho nevydržela. Začala jsem tedy s gymnastikou a baletem, u kterých jsem strávila 7 let. Absolvovala jsem 2 taneční kurzy se skupinou Dance2xs, ze kterých mám osvědčení. Později jsem se začala věnovat cvičení Pilates, které jsem zhruba 2 roky předcvičovala. Od tohoto cvičení jsem se dostala k Pole dance, jelikož jsem chtěla zkusit něco nového a byla to pro mne výzva. Absolvovala jsem úspěšně vzdělávací program INSTRUKTOR POLE DANCE A POLE FITNESS – TRENÉR TANEČNÍCH SPORTŮ (TANEČNÍ MISTR) s akreditací MŠMT. Lektorkou Pole dance jsem již 4 rokem. Nyní se věnuji i strečinku a strečinkovým technikám. Chystám se na školení Ay Fly jógy, což je pro mne další výzva a do budoucna bych se chtěla stát jejím lektorem.

Mezi mé další koníčky kromě sportu patří především cestování, ráda poznávám nové lidi a jejich kulturu. Asi se budete divit, ale mám ráda i svoji práci dluhové a insolvenční poradkyně, která mne též naplňuje.

V současné době jsem tedy lektorem v Amazonkách, kam chodím velice ráda, jelikož zde fungujeme jako rodina, cítím se zde jako doma. Vládne zde klid a pohoda a mohu říci, že zde najdete jen samé profesionály, od kterých mohu čerpat další zkušenosti. Zkušenosti a znalosti čerpám i z jiných zdrojů a ráda bych je předávala svým klientům na mých lekcích.