LÉTACÍ JÓGA

Slyšeli jste už o aero józe? Potřebujete ulevit bolavým zádům? Chcete vlastní vahou posílit celé tělo? A v neposlední řadě: zamlouvá se vám relax v houpací síti? To všechno pro vás máme ... vítejte ve \\\"stavu beztíže\\\" :-)

První lekce vás pravděpodobně překvapí a možná ve vás vzbudí smíšené pocity. Jednak zapojíte svaly jiným způsobem, než jste zvyklí, jednak budete střídavě hlavou nahoře a dole. Mozek se tak bude učit pracovat s větším přísunem krve. Speciální síť, kterou jóga bez tíže využívá, vám pomůže zvládnout těžší pozice v záklonu, pochopit správnou techniku cvičení a uvolnit páteř.

Na lekci si oblečte pohodlné, ale upnuté oblečení. Nehodí se kraťasy, volné tričko, ale ani tílko na ramínka, protože by vás síť mohla tlačit a řezat. Také si nezapomeňte dostatečné množství vody. 

Létající jóga působí na zdraví v mnoha směrech. Pomáhá při bolesti zad, stimuluje činnost mozku, lymfatického systému, imunitního systému a trávení. Napomáhá odstranit problém s nespavostí, náladovostí a depresemi. Není však vhodná pro těhotné ženy a pro lidi trpící vysokým krevním tlakem. Ze začátku je náročnější pro lidi s nízkým tlakem a pro ty, kteří mají problémy s houpáním, jízdou v autě nebo na lodi. Postupným cvičením však dochází ke zlepšení.

Pokud tedy máte rádi jógu a chcete ji zažít úplně jinak, rozhodně neváhejte. Uvolníte se, protáhnete a zapomenete na svět za zdmi sálu.

(lekce najdete v našem rezervačním systému pod záložkou OSTATNÍ_yoga)