JUMPING

Jumping program je aerobní forma kolektivního cvičení na speciálních trampolínách s opěrnými madly. Celá lekce probíhá za doprovodu motivující hudby a je vedena instruktory vyškolenými originálním vzdělávacím programem JUMPING.

Podstatou jumpingu jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. Propracovaný zábavný program, motivující hudba, balancování. Lepší koordinace a rovnováha se rovná vyššímu sebevědomí. Díky tomu si Jumping zamilujete.

Jumping program byl sestaven, aby oslovil širokou veřejnost tak, aby si na své přišel opravdu každý. Díky kombinacím rychlých a pomalých poskoků se silovými prvky a rychlých sprintů, efektivně spalujete tuky. Komplexnost cviků zaručuje posílení celého těla a tvarování jednotlivých partií. Značná část lekce je věnovaná i balančnímu cvičení, které je na pružném výpletu trampolínky opravdu zábavné. Výhodou balancování je zpevnění hlubokého zádového svalstva, které jiným než balančním cvičením neposílíte.

Jaké lekce nabízíme:
 
- lekci pro začátečníky
- lekce pro širokou veřejnost
- lekci pro mládež (11-17 let)
- lekci pro děti (4-15 let)

Vaše první lekce? 
na lekci přijďte raději 5-10 minut před jejím zahájení (sdělte lektorovi, že jste na lekci poprvé)
- mějte sportovní oblečení, není třeba speciální. Obuv je třeba mít sportovní a hlavně ČISTOU. Používanou pouze do interiéru!!!
nezapomeňte na dostatek vody nebo iontového nápoje
- užijte si lekci je to super :-)
- o vašich pocitech z první lekce na této zábavné "balanční ploše" se podělte s kamarády a kolegy :-)